Preskočiť na obsah
Levan Makhniashvili

Administratíva a podporné služby

Levan Makhniashvili

Generálne čistenie budov

Obec
Zálesie
Od roku
2023
IČO
55 356 125

Levan Makhniashvili

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
900 28 Zálesie
Na trhu od
3. júla 2023
IČO
55 356 125
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 81.21)
Generálne čistenie budov

Podnikanie v číslach

3
roky na trhu
2023
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Levan Makhniashvili

Levan Makhniashvili – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zálesie. Podniká od 3. júla 2023.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Generálne čistenie budov“ (81.21). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad čistiace a upratovacie služby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy.

Základné údaje

Obchodné meno
Levan Makhniashvili
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
55 356 125
Dátum vzniku
3. júla 2023
Miesto podnikania
900 28 Zálesie
Živnostenský register
Okresný úrad Senec, vložka č. 140-31162
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 81.21)
Generálne čistenie budov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Levan Makhniashvili zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Čistiace a upratovacie služby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Levan Makhniashvili?

Miesto podnikania je v obci 900 28 Zálesie.

Čím sa Levan Makhniashvili zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Generálne čistenie budov“ (81.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: čistiace a upratovacie služby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu….

Aké je IČO – Levan Makhniashvili?

IČO je 55 356 125.

Odkedy podniká Levan Makhniashvili?

Podnikanie začalo 3. júla 2023. Na trhu pôsobí 3 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Levan Makhniashvili podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese levan-makhniashvili.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.